Microblading Eğitimi

Katılım Sertifikalı Profesyonel Eğitim İle Meslek Sahibi Olun!

Microblading eğitimi teori ve pratik başlıkları altında toplam 40 saat sürmektedir. Herhangi bir cihaz yardımı olmadan manuel yapılan işlemlerdir. Bu kursu tamamladığınızda kıl tekniğine dair özel el becerileri öğrenmenin yanı sıra global sertifikalı microblading uzmanı olursunuz.

Microblading, deri altına pigment penetrasyonu sonucu kaşların manuel olarak ayarlanması yöntemidir.

Kaşlar büyük ölçüde yüzün görünümünü belirler. Şekillerindeki, yoğunluklarındaki veya renklerindeki bir değişiklik, tüm görüntünün algılanmasını etkiler. Ve açıkçası boyalı kaşlar artık popüler değil. En doğal görünüm moda oldu. Bu nedenle, nadir ve ince kaş sahipleri için en uygun prosedür microblading uygulaması oldu.

Yüzün doğal hatlarını etkili bir şekilde vurgulamanın veya hafifçe değiştirmenin birçok yolu vardır ve kaşları yeniden şekillendirmek bunlardan biridir. Microblading işlemi sayesinde kaşlar güzel, bakımlı bir görünüme kavuşur, çeşitli kozmetiklerle günlük ayarlama ihtiyacı ortadan kalkar.

Diğer uygulamalara göre öne çıkan avantajları arasında; herhangi bir şekil ve renkte eşit ve simetrik kaşlar elde etmenizi sağlar, hemen hemen tüm kusurları düzeltmenin yanı sıra kaşları sürekli renklendirme ve boyama ihtiyacını ortadan kaldırır. Danışan daha az acı duyar ve herhangi bir su prosedürünü uygulanabilir.

0 / 2
0 / 3
0 / 4
BAŞARIYA GİDEN YOL TUTKULU OLMAKTAN GEÇER.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN.

Eğitim Danışmanlarımızdan ücretsiz destek almak için;

Akademi Royal Eğitim Kurumları

contact-section